Здоров'я
Україна-суспільство

Коронавірус в Україні: Івано-Франківськ переходить у червону зону, а в Сумах школярів відправлять на дистанційку

Кількість хворих на COVID-19 в країні кілька днів поспіль стрімко збільшується, у зв’язку з чим у низці областей посилюють карантинні обмеження.

Коронавірус в Україні: Івано-Франківськ переходить у червону зону, а в Сумах школярів відправлять на дистанційку - зображення
Фото: pixabay

Так, з 24 січня Івано-Франківська область переходить в червону зону адаптивного COVID-карантину. 

Відповідне рішення ухвалила Держкомісія з питань ТЕБ і НС, повідомив у телеграм-каналі міністр Кабінету Міністрів Олег Немчинов.

Водночас з 24 січня посилюють карантин й у Сумах. Там фіксують спалах корона вірусної інфекції серед учнів та працівників закладів загальної середньої освіти. У зв’язку з цим було ухвалене рішення про перехід старших класів на дистанційне навчання.

"У відповідності до рішення комісії з 24 січня дозволено відвідування здобувачами освіти закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти, 1–4 класів закладів загальної середньої освіти, усі працівники яких мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації", - повідомили у пресслужбі Сумської міськради.

Раніше повідомлялося, що у Києві фіксують стрімке збільшення кількості випадків COVID-19, що може свідчити про початок нової хвилі коронавірусу. В КМДА закликали підприємства за можливості перевести працівників на віддалений формат роботи.

Нагадаємо, за даними Національній академії наук, в Україні фактично вже почалася нова хвиля коронавірусу, адже кількість позитивних тестів на інфекцію зросла майже на 40%.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.