Новини
Україна
Україна-суспільство

Конкурс імені Петра Яцика відбудеться в дистанційному форматі

24.12.2020 Косянчук Інна 0

Всеукраїнський відкритий марафон з української мови триватиме в чотири етапи з 22 лютого до 21 березня 2021 року.

Ілюстрація з сайту інституту модернізації змісту освіти

За словами начальника відділу організації масових заходів та інформаційно-аналітичної роботи ІМЗО Олени Артеменко, у наступному році  конкурс імені Петра Яцика з міркувань епідемічної безпеки перейде в онлайн-формат.

Олена Артеменко підкреслила: «Керуючись ідеєю Міжнародного конкурсу з української мови, ми запланували інший захід. Він не передбачатиме відзначення переможців стипендіями президента України. Натомість ми хочемо надати підтримку талановитим учням і студентам, які цьогоріч не зможуть узяти участь у традиційному конкурсі імені Петра Яцика».

Про це повідомив ресурс Освіта.ua, і звернув увагу, що дистанційний Всеукраїнський відкритий марафон з української мови імені Петра Яцика проведуть інститут модернізації змісту освіти та міжнародний благодійний фонд «Ліга українських меценатів». Відбудеться він у чотири етапи. Час проведення – з 22 лютого до 21 березня 2021 року.

«Участь у ньому зможуть узяти учні 3–11-х класів, учні закладів професійно-технічної освіти, студенти та курсанти закладів фахової передвищої та вищої освіти», - йдеться у повідомленні.  

Також зазначається, що для участі у марафоні потрібно з 1 до 14 лютого 2021 року заповнити анкету та зареєструватися за посиланням на платформі HUMAN.

З правилами участі у Всеукраїнського відкритому марафоні можна ознайомитися за посиланням.

Як повідомляв «Погляд», NAMU присвятив виставку темі тварин в українському живописі.

Також «Погляд» інформував, що використання е-журналів і е-щоденників скоротить обсяг бюрократичної роботи.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.