Комунальний провайдер в Ірпені у робочий час перевозить пральні машини
Сьогодні, 2 червня, один з користувачів мережі facebook Владимир Гусак опублікував фото, на якому видно завантажену пральними машинами автівку КП "Ірпінькомунікаціясервіс. Чоловік припускає, що працівники КП перевозять техніку не собі, а приватній особі. Тим більше, що комунальному провайдеру пральні машини ні до чого.
Таким чином, комунальники займаються приватними справами, використовуючи транспорт, придбаний за бюджетні кошти.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/100591937_1142790089391389_1097219073017643008_o.jpg)
Ми перевірили, чи купували для КП "Ірпінькомунікаціясервіс" останнім часом пральні машини. На офіційному сайті електронної системи публічних закупівель України ProZorro жодної інформації про подібні покупки немає.