Новини
Україна
Спорт

"Командам перед відновленням тренувань потрібно здати тести на коронавірус" - міністр молоді та спорту України

05.05.2020 Руслан Семенець 0

Міністр молоді та спорту наполягає, щоб усі команди перед поновленням тренувань здали тести на коронавірус. Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт розповів телеканалу «Футбол» про дозвіл українським командам почати тренування з 11 травня, повідомляє Телеграф.

"Не буде обмеження груп при тренуваннях клубів. Це стосується команд, які будуть готуватися до змагань. Для нас це дуже важливий перший етап. Прошу не забувати, що люди хворіють, вмирають. Нам дуже важливо, щоб всі наші спортсмени були здоровими. Вся команда зможе вийти на тренування за умови захисту обличчя, очей - засобів індивідуального захисту. Вважаю, всім командам перед відновленням тренувань потрібно здати тести, чи всі здорові."

"Ми працюємо над відновленням змагань в Україні. У нас зараз є актуальним не тільки футбол, а й інші ігрові види спорту, весь український спорт, який готується до Олімпіади-2021. Будемо стежити за ситуацією в Україні, а потім вже приймати подальші рішення."

"Думаю, що перший етап змагань буде без вболівальників, а далі будемо орієнтуватися на розвиток подій із захворюванням на COVID-19 в країні", - підсумував міністр.

Фото з відкритих джерел