Новини
Київщина
Вишгород
Культура
Події

"Колискова для Дракона": прем'єра у Вишгороді

28.10.2019 Косянчук Інна 0

Дитячий інклюзивний театр "Perfeco in Kilaba" при Вишгородському районному будинку культури "Енергетик" виступив із виставою про добро і підтримку

Ми всі різні – але ми однаково прагнемо подолати свої страхи і упередження, хочемо любові, затишку й тепла. І щоб увечері для дітей звучали колискові, які зроблять світ світлішим і добрішим. Такий був лейтмотив вистави «Колискова для дракона», яку показав Дитячий інклюзивний театр "Perfeco in Kilaba". Вистава мала шалений успіх – багато овацій, добрих відгуків у соцмережах, а ще – море квітів для юних акторів.

Як уже повідомляв «Погляд», "Perfeco in Kilaba" – унікальний театр, де ролі грають різні діти, а з ними на сцену виходять і дорослі. Також у виставі задіяні творчі колективи Вишгорода. «Шаблони й стандарти доречні в будівлі, але в житті за ними стирається сутність особистості. Саме в цій відсутності симетрії та математичного прорахунку вгадується вища гармонія природи. Тому так важливо пам’ятати про неймовірну цінність наших відмінностей. Кожна людина – наче цілий «космос», найбільша таємниця всесвіту, найдорожчий скарб, – зауважила засновник, художній керівник і режисер-постановник “Perfeco in Kilaba” Уляна Данилюк.

Ця вистава – у межах грантового проєкту Українського культурного фонду, грантоотримувачем є Відділ культури, національностей та релігій Вишгородської райдержадміністрації.