Новини
Вишневе

Коли закінчиться "криза" школи №1 Вишневого. Голова КОДА дав відповідь

12.04.2019 Альона Ткаченко 0

ІА "Погляд" розповідала, що діти Вишневого зробили відеозверення до Президента України Петра Порошенка та голови КОДА Олександра Терещука, у якому просили добудувати нарешті школу №1, а найактивніші жителі міста планували 11 квітня зустріч біля Київської обласної адміністрації.

Записала відео активістка Олена Лелека, яка давно переймається долею недобудови. У соціальній групі "Діти Вишневого" на Facebook вона поділилася перебігом подій, які наразі відбуваються навколо навчального закладу .

Також вона доповіла й про подальші результати співпраці.

"Пройшла друга зустріч в кабінеті Голови КОДА. На зустрічі були Олександр Терещук, Мирослава Смірнова, Ілля Діков, а також учасники проекту: замовник Сергій Золін, ген підрядник, проектант. В понеділок,15 квітня, підрядник повинен подати графік робіт будівництва з урахуванням закінчення будівництва в 2019 році. На 13 травня мають подати оновлений проект, з урахуванням дефектних актів. На 1 липня отримати експертизу. Голова Адміністрацій домовилися по результату півріччя дофінансувати проект. І до кінця року закінчити ввести школу в експлуатацію",- зауважила Олена

Олександр Терещук теж прокоментував будівництво другої черги школи №1 у Вишневому. Голова КОДА зазначив, що роботи розпочнуться вже у травні. Наразі проходить коригування проекту, а вже у грудні заплановано відкриття та введення в експлуатацію навчального закладу. На завершення об'єкту не вистачає 22 млн грн, але кошти планують виділити із перевиконання обласного, районного та міського бюджетів. Детальніше його коментар можете переглянути на відео.

&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3HDJXsg7_-Ma9zjPjOes9rbw-fhdsppMsLxqEhCwPjT9J1LDvA_T6DDEE

Ілюстративний матеріал із відкритих джерел