Новини
Україна
Україна-суспільство

Коли вчителі зможуть піти у відпустку?

14.04.2020 Косянчук Інна 0

Педагоги, які не будуть задіяні під час процесу видачі документів про освіту випускникам, підуть у відпустку за звичайним графіком. Інші вчителі зможуть війти у відпустки після оформлення усієї необхідної документації, пов'язаної із традиційним завершенням навчального року. Про це повідомила в.о. міністра освіти Любомира Мандзій.

«Зараз важко прогнозувати ситуацію, але якщо ми говоримо про те, що навчальний рік завершиться у традиційні дати, то учителі які не задіяні у видачі документів випускникам, можуть йти у відпустку після того, як оформлять необхідні документи, проведуть річне оцінювання учнів, закінчать оформлення шкільної документації», - сказала Любомира Мандзій.

Також, як повідомляє ресурс Середня освіта, Мандзій підкреслила, що учителі, котрі братимуть участь у видачі випускникам документів про освіту мають пов'язати ці процеси: відпустки і оформлення документів випускникам. «Відпустки будуть точно», - наголосила в.о. міністра освіти. За її словами, учителі зможуть оформити відпустки у межах структури навчального року, яка була затверджена кожною школою.