Україна
Київщина
Київщина-суспільство
Київ

КОДА: ретельна перевірка на в’їзді до столиці – вимушений захід

05.07.2022
За словами очільника області, "безпекове питання" нікуди не зникло.

КОДА: ретельна перевірка на в’їзді до столиці – вимушений захід - зображення

Ретельна перевірка на в’їзді до столиці – вимушений захід. Про це під час інтерв'ю з журналістами заявив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба. Зокрема, він розповів чому наявність блокпостів у області необхідна.

"На Київщині цілодобово працює штаб оборони. Усі проблемні питання, які в нас є, ми виносимо на обговорення. Ми керуємося двома підходами. Перший – створення максимального комфорту для мешканців. При цьому є друга сторона – безпекове питання. Воно нікуди не зникло, адже війна продовжується. І ці заходи, що організовані на в'їзді до Києва, на сьогодні є необхідними. Ми маємо бути постійно готовими на випадок загрози", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

Також очільник пристоличного регіону розповів, чи планують збільшувати кількість блокпостів по області, зазначивши, що це компетенція військових. Також він наголосив, що на сьогодні всі наші Сили оборони приведені в бойову готовність, як і було до цього. Наразі блокпости залишилось у тій кількості й у тих місцях, де це необхідно.

Нагадаємо, наприкінці червня голова КОВА заявив, що ситуація в Київській області відносно спокійна. А в Головному управлінні розвідки вважають, що війна закінчиться наступного року виходом на наші кордони.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.