#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Здоров'я
Київ

Кличко розповів, як столиця дбає про малозабезпечених киян під час карантину

02.04.2020 Косянчук Інна 0

При КМДА діє єдиний координаційний центр, який уже підготував 20 тисяч продуктових наборів першої необхідності для незахищених верств населення. Їх рознесуть протягом наступного тижня.

Київський міський голова Віталій Кличко під час  онлайн прес-брифінгу щодо ситуації в Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції розповів про те, що робить столиця для підтримки соціально не захищених верств населення.

«Перед початком обмежень киян, які опинилися у складних життєвих обставинах, к столиці було майже 70 тисяч. Ми розуміємо, що в нових реаліях їх може стати набагато більше. Але місто їх не залишатиме, місто їм допомагатиме. На сьогодні єдиний координаційний центр при КМДА підготував уже 20 тисяч продуктових наборів першої необхідності для незахищених верств населення. Їх рознесуть протягом наступного тижня. І сьогодні велике навантаження на плечі соціальних працівників, яких у місті 1200 осіб, зазначив міський голова Києва.

Кличко подякував волонтерам, які їм сьогодні допомагають, а також людям  та організаціям, які перераховують кошти на єдиний центр, щоб максимально забезпечити незахищених киян і всіх, кому необхідна допомога. Ці гроші підуть на закупку продуктів, засобів особистої гігієни, речей першої необхідності. Також Кличко подякував благодійним фондам, усім небайдужим.

 «Ви справді соціально відповідальний бізнес, і ми цінуємо ваші зусилля, вашу допомогу. Лише об’єднавши зусилля, ми зможемо захистити місто від наслідків пандемії, які, на жаль, можуть бути катастрофічними. Але ми зможемо зупинити це захворювання», зазначив Кличко.