Новини
Суспільство
Здоров'я
Київ

Кличко розповів, коли у Києві відновить роботу міська електричка

26.05.2020 Косянчук Інна 0

За словами міського голови Києва, цей вид столичного громадського транспорту запрацює одночасно із усім залізничним транспортом у країні.

Сьогодні, 26 травня, міський голова Києва Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу нагадав, що у Києві уже відновлено  роботу наземного громадського транспорту та метро в звичайному режимі.

Відповідаючи на запитання щодо запуску міської електрички, Кличко зауважив: «Міська електричка відновить свою роботу разом з усім залізничним транспортом України. Це прописано в плані виходу з карантину, який розробив уряд. Згідно з цим планом, вже з 1 червня в Україні планують відновити залізничні пасажирські перевезення у міському, регіональному та міжобласному сполученні. У тому числі і в міській електричці. І будемо спостерігати, як розвиватиметься ситуація. Зараз головне – щоб не сталося сплеску захворювання».

Кличко розповів також, що столичну міську електричку очікує ремонт. «Зокрема, планують виконати 48 поточних ремонтів електропоїздів. А також – їх технічне обслуговування. Бо багато років ніхто не займався оновленням цих електричок», - зауважив Кличко, і повідомив, що «Київпастранс» замовив ремонт філії Укрзалізниці, оскільки саме їй належить цей вид транспорту, а місто його експлуатує.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів