#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Київщина-суспільство
Київ

Кличко повідомив про хід робіт з реконструкції моста Патона

25.09.2020 0 Кочкина Марина 0

У столиці вже найближчим часом зможуть розпочати реконструкцію моста Патона. Це стане можливо після завершення проектувальних робіт

фото з відкритих джерел

За інформацією Офіційного портала Києва, місто нарешті отримало для цього всі необхідні погодження від державних органів.

«Міст Патона ввели в експлуатацію у 1953 році. І за цей час ремонт здійснювали один раз. У 2004 році на мосту демонтували трамвайні колії і оновили дорожнє покриття. І з того часу поточні ремонтні роботи відбувалися тільки на окремих ділянках мосту. Міст знаходиться в аварійному стані.

фото Віталій Стельмах

І вже найближчим часом ми зможемо здійснити проектування і розпочати роботи з його реконструкції. Місто нарешті отримало для цього всі необхідні погодження від державних органів. Хочу зазначити, що повністю перекривати рух ми не будемо. Бо міст Патона – це одна з важливих транспортних артерій, що з’єднує правий берег з лівим. Коштуватиме повна реконструкція, за попередніми підрахунками фахівців, близько 7 мільярдів гривень», – повідомив під час онлайн прес-конференції. Віталій Кличко.

Нагадаємо, раніше «Погляд» вже повідомляв про 5 років на ремонт: столичний міст Патона закривають.

фото з відкритих джерел

На шляхопроводі передбачена заміна залізобетонної монолітної плити на сучасну – зі сталі. Що значно полегшить конструкцію мосту.

«Планом реконструкції передбачена і додаткова смуга руху. Тобто загалом їх буде вісім. Точно буде прибрана реверсна смуга, через яку на мосту трапляється чимало ДТП. Влаштують також сучасне бар’єрне огородження між напрямками руху. Облаштують велодоріжки. Завдяки здійсненню масштабних робіт міст у найближчі роки отримає нове життя», – зазначив Віталій Кличко.

Раніше «Погляд» вже повідомляв, що столичний міст Патона закривають для вантажівок.