Новини
Київ
Відбудова регіону

Кличко розповів, скільки соціальних об’єктів побудували та відновили в столиці

Мер Києва повідомив про масштабні зміни, які за десять років відбулись у столиці.

Кличко розповів, скільки соціальних об’єктів побудували та відновили в столиці - зображення

Київська влада робить все можливе, аби забезпечити життєдіяльність міста та комфорт його мешканців. Зокрема, оновлює дороги, транспортні розв’язки та мости там, де це вкрай необхідно.

Київський міський голова Віталій Кличко у власному телеграм-каналі поширив графіку, на якій зображено, скільки й чого зробили сучасним та побудували у столиці.

"Скільки кілометрів доріг оновили в Києві за 10 років? Скільки лікарень та відділень в них відремонтували, скільки побудували шкіл і садочків?".

За даними, наведеними у графіці, для комфорту мешканців столиці, оновили тисячу двісті двадцять сім кілометрів доріг, а також капітально відремонтували 175 мостів та шляхопроводів. Облаштували тисячу двісті двадцять один кілометр велодоріжок та смуг.

Для зручності киян впорядкували тисячу вісімсот сімдесят один внутрішньоквартальний проїзд та прибудинкову територію.

У місті з’явилось й 11 нових фонтанів, а 10 з тих, що вже працювали, відреставрували.

Кличко розповів, скільки соціальних об’єктів побудували та відновили в столиці - зображення

До слова, учора відкрили Дегтярівський шляхопровід, який змінився невпізнанно. Нині це зручна, сучасна комплексна артерія столиці.

Кличко розповів, скільки соціальних об’єктів побудували та відновили в столиці - зображення

Київський міський голова також нагадав, що суттєво поповнився і транспортний парк міста. Закупили 139 тролейбусів, 95 трамваїв та 307 автобусів. Київськими вулицями курсує 97 автобусів, які надали партнери. У Київському метрополітені модернізували 140 вагонів, 54 — капітально відремонтували, а 11 варшавських вагонів адаптували для столичної підземки.

У медичній сфері за десять років відремонтували 177 відділень, а у 62 з них — оновили матеріально-технічну базу. Стали сучасними і вісім пологових будинків. А для надання невідкладної допомоги придбали 203 карети "швидкої", прикметно, що 53 з них — надані партнерами у час війни.

У київських дитсадках з’явилось 22 тисячі додаткових місць, цьому сприяло те, що у місті збудували та зробили ремонти у 36 дитячих закладах.

Освітню галузь міста поповнили й 13 шкіл: серед них і нові, а також відновлені за сучасними стандартами.

Віталій Кличко також навів дані про озеленення столиці. За роки його мерства в Києві оновили та створили загалом 570 парків і скверів. 493 об’єктам надали статус парку чи скверу.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко відправив захисникам під Вовчанськ велику партію дронів та системи РЕБ.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.