Новини
Новини Київської області
Ірпінь
Відбудова регіону

Київщина: в Ірпені відкрито другу чергу модульного містечка "Ластівка" (ВІДЕО)

Ці помешкання надають насамперед багатодітним родинам, сім'ям загиблих, людям з інвалідністю, літнього віку, сиротам, родинам військових.

Для людей, які втратили домівки, в Ірпені, відкрито другу чергу модульного містечка "Ластівка".

Про це повідомив у телеграмі перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук.

Зазначається, що нині на території Ірпінської громади функціонує два модульних містечка. Завдяки міжнародним партнерам влітку 2022 року відкрили перше модульне містечко "Дубки".У травні 2023 року відкрили перша черга у модульному містечку "Ластівка", де сьогодні проживає 170 людей.

Друга черга модульного містечка "Ластівка" складається з 20 двоповерхових модульних будинків на 160 квартир. У одному модульному будинку розташовано 8 квартир. Зокрема квартира у модульному будинку складається з вітальні-студії, спальні та вбиральні. Вітальня-студія облаштована зоною для відпочинку, кухнею з вбудованими електроприладами. Квартири повністю мебльовані та готові для проживання.

На території модульного містечка облаштували ігрову кімнату для дітей та пральню з усією необхідною технікою. Тут зможуть проживати 640 громадян — переселенці та мешканці Ірпінської громади, що втратили житло внаслідок бойових дій. Ці помешкання надають насамперед багатодітним родинам, сім'ям загиблих, людям з інвалідністю, літнього віку, сиротам, родинам військових. Містечко облаштували за підтримки уряду Польщі.

За кошти Ірпінської громади обладнано водопостачання, водовідведення та електрофікація. Роботи з благоустрою виконали за рахунок обласного бюджету. Благодійники облаштували сучасну пральню та дитячу ігрову кімнату.

Нині на Київщині створено вже 17 модульних містечок.

Вас також можуть зацікавити такі новини: