Кіберспорт визнано офіційним видом спорту в Україні
7 вересня на засіданні комісії більшістю голосів присутніх кіберспорт був визнаний офіційним видом спорту в Україні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/1251ff22-544c-4c38-b0a4-3a9a174bab69.jpeg)
Про це повідомляє Федерація кіберспорту України (UESF).
Федерація кіберспорту останній рік працювала над цим питанням в посиленому режимі.
Кіберспорт був визнаний на законодавчому рівні завдяки злагодженій спільній роботі Міністерства молоді та спорту України, Федерації, колег з Міжнародної Федерації кіберспорту (IESF) та наших регіональних представництв.
Довідково: Кіберспорт, е-спорт — спортивні змагання з відеоігор. Історія електронного спорту почалася з гри Quake, яка мала режим мережевої гри через LAN або інтернет. Зазвичай кіберспортивні ігри — це шутери від першої особи, стратегії реального часу й спортивні симулятори. Подібно до звичайного спорту, конкретні ігри називаються дисциплінами. (Вікіпедія).
Раніше "Погляд" анонсував кіберспортивні змагання на Бориспільщині «NON PRO CS:GO».