#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Україна
Здоров'я
Україна-суспільство

Керівники закладів освіти мають видати накази про дистанційну роботу

19.03.2020 0 Косянчук Інна 0

У МОН зауважують, що оформлений документально гнучкий графік роботи без присутності на робочому місці  дасть можливість педагогам працювати вдома

Накази про гнучкий графік роботи, які дозволять працівникам виконувати свою роботу вдома, мають бути видані керівниками освітніх закладів і оприлюднені на сайтах закладів освіти, щоб з ними мали можливість ознайомитись працівники закладу. Про це повідомляє ресурс osvita.ua з посиланням на заступника міністра освіти Любомиру Мандзій, яка наголосила на тому, щоб керівники закладів освіти не вимагали присутності педагогічних працівників на роботі.

«Шановні директори, заступники директорів або керівники органів управління освітою вам необхідно видати відповідний наказ про роботу закладу освіти у період карантину. Цим наказом, зокрема, необхідно встановити режим роботи працівників в період карантину, а також запровадити гнучкий графік роботи працівників, необхідно також посилити охоронний режим закладів, а також передбачити інші особливості. Встановіть гнучкий графік роботи вчителя, передбачте індивідуальний план самоосвіти вчителя. В цій ситуації, яка сьогодні склалась в Україні, надзвичайно важливим є збереження життя і здоров'я кожного громадянина України. Тому дуже прошу не вимагайте простої присутності працівників на роботі. Вони будуть більш корисними, коли будуть дистанційно комунікувати з учнями», - зазанчила Мандзій.  

Вона також поінформувала, що наказ Міністерства освіти і науки №406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронаврусу COVID-19» дозволить підготувати відповідні накази.