Керівник Переяславської ТЕС отримав звання «Лицар Вітчизни»
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/o_1du5a15lg182i125264hfonfacq.jpg)
Генеральний директор ТОВ «ЕПГ«Югенергопромтранс» Андрій Мілюта рішенням науково-експертної Ради Програми «Лідери XXI століття» був удостоєний почесного звання «Лицар Вітчизни» з врученням ордену «Золотий хрест честі і звитяги «Лицар Вітчизни»», диплому, іменної зброї (шаблі) та нагрудного знаку.
Таким чином Асамблея ділових кіл України відзначила заслуги Андрія Олександровича у зміцненні соціально-економічної та військової міцності держави, за ефективне управління підприємством (ТЕС у Переяславі), відданість справі, послідовність та принциповість в утвердженні добра та найкращих загальноприйнятих людських цінностей. Нагороду А.О.Мілюті було вручено в ході офіційної церемонії 19 грудня 2019 року в Державній резиденції – Малому Маріїнському палаці в ході новорічного прийому на честь лідерів економіки, бізнесу, науки, культури та спорту України відповідно найвищого церемоніального протоколу: під Державним прапором України з почестями військової почесної варти.
2019 рік переяславська ТЕС завершила з гарними показниками – відпущено в державну мережу 23 254 908 кВт/год, сплачено податків на суму 3 млн 216,5 тис. грн.
Серед нагороджених також– голова правління Групи компаній «Верес» Андрій Родіонцев, Заслужені артисти України Павло Зібров, Антоніна Матвієнко, Катерина Бужинська, Тіна Кароль.
За інформацією "Переяслав Сіті"