#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Україна
Україна-суспільство

Канікули на карантині: МОН просить не перевантажувати учнів

25.03.2020 0 Косянчук Інна 0

У Міносвіти пропонують залишити незмінною структуру навчального року, визначену закладом загальної середньої освіти. Однак фактична тривалість навчального року може бути подовжена

Карантин і перехід шкіл на дистанційне навчання не відміняє шкільних канікул. У багатьох закладах загальної середньої освіти весняні канікули заплановані з 23 по 29 березня 2020 року.

За повідомленням ресурсу «Освіта», Міністерство освіти і науки просить розвантажити учнів та вчителів на час канікул

«У зв'язку із проведенням канікул, Міністерство освіти просить не перевантажувати школярів домашніми завданнями та дати можливість учителям підготуватись до подальшої дистанційної роботи. Про це йдеться у роз'ясненнях відомства щодо організації освітнього процесу в школах під час карантину», йдеться у повідомлення і зазначається, що Міносвіти пропонує залишити незмінною структуру навчального року, яка була раніше визначена закладом загальної середньої освіти.

Втім, у Міністерстві освіти допускають можливість фактичного продовження навчального року в Україні. Про це зазанчено у відповідному  роз'ясненні  МОН.

І хоч освітній процес у закладах загальної середньої освіти, згідно законодавства, має завершуватися не пізніше 1 липня, у МОН зауважують: «Якщо у зв'язку з епідеміологічною ситуацією в Україні термін дії карантину буде змінено, фактична тривалість навчального року може бути продовжена. У такому разі освітній процес включатиме аналіз виконання навчальних програм, з урахуванням фактично проведених навчальних занять (у тому числі дистанційно) та результатів навчання учнів, здобутих під час карантину».