Новини
Світ-суспільство
За кордоном

Камбербетч та Лоу допомогли зібрати кошти на евакуаційні автомобілі швидкої допомоги

Вдалося придбати три автомобіля, які допомагатимуть тепер рятувати життя українців.

Камбербетч та Лоу допомогли зібрати кошти на евакуаційні автомобілі швидкої допомоги - зображення

Посольства Естонії та України в Великобританії організували благодійний вечір, на якому зібрали кошти на "швидкі" для евакуації. З закликом підтримати ініціативу на події виступили актори Бенедикт Камбербетч та Джуд Лоу, повідомляє МОЗ.

Благодійний вечір, який відбувся в Музеї пошти, зубрав представників британського, естонського та українського бізнесів. Під час події до всіх присутніх звернулися популярні кіноактори Бенедикт Камбербетч, відомий українцям передусім за роллю Шерлока Холмса, та Джуд Лоу, дворазовий номінант на премію "Оскар" та чотириразовий – на "Золотий глобус". Як результат, естонською стороною було зібрано 90 000 фунтів. Стільки ж доклала українська сторона коштів, зібраних на платформі посольства.

Зрештою за ці кошти придбали три евакуаційні автомобілі швидкої допомоги для порятунку життів українців.

Нагадаємо, за півроку UNITED24 зібрав $217 млн. За ці кошти, зокрема, придбали швидкі, медобладнання, безпілотники та чимало амуніції для захисників і захисниць. Наразі ж розпочали збір для відбудови стадіону в Ірпені.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.