Новини
Культура
Україна-суспільство
Новини ШоуБізу

Jerry VS Еліна: хто лідирує на YouTube з учасниць Нацвідбору на Євробачення-2020

04.02.2020 Кочкина Марина 0

Відео учасниці Національного відбору на Євробачення 2020 Еліни Іващенко набрало понад 318 тисяч переглядів на YouTube.Трек VEGAN, з яким співачка Jerry Heil бере участь в Національному відборі на Євробачення-2020, всього за добу зібрав майже 300 тисяч переглядів на YouTube.

З цією композицією співачка виступить вже в цю суботу 8 лютого під час першого півфіналу. Прямий ефір пройде одночасно на телеканалах СТБ і UA: ПЕРШИЙ.

Обкладинка пісні Jerry Heil для Національного відбору на Євробачення 2020

Також вже більше 318 тисяч переглядів зібрало на YouTube виступ і іншої учасниці цьогорічного відбору Еліни Іващенка з піснею Get up. Її дівчина представила під час прямого ефіру вокального шоу «Х-фактор».

Нагадаємо, півфінали національного відбору на Євробачення-2020 відбудуться 8 і 15 лютого.  За право представити Україну на міжнародному пісенному конкурсі в Нідерландах боротимуться 16 конкурсантів, які були відібрані музичним продюсером Національного відбору Русланом Квінтою та членом правління UA: Суспільне мовлення Ярославом Лодигіним. Хто з артистів представить Україну на Євробаченні в Нідерландах, стане відомо у фіналі Національного відбору 22 лютого.

джерело