Новини
Ірпінь
Київщина-суспільство

Ірина Федорів: Клочка захищає дерибанник Біличанського лісу Даніш

13.10.2021 Погляд Погляд Погляд

Громадська активістка очільниця руху “ЧЕСНО” Ірина Федорів повідомила, що на захист нардепа Клочка, який нещодавно став головним фігурантом корупційного скандалу щодо придбання його матір’ю і сестрою нерухомості та автівок на 20 млн грн, став селищний голова Коцюбинського Сергій Даніш.

Клочка захищає дерибанник Біличанського лісу Сергій Даніш (перевертень партії Карплюка, якому Дубінський дав бренд Слуга Народу)”, - зазначила вона.

Активістка звернулася до ексмера Ірпеня Володимира Карплюка, зазначивши, що інформацію на захист Клочка чомусь розмістили лише на “шарашкіному ITV” та на “зливному бачку “Рупор”.

Водночас вона нагадала, що раніше проти неї та колишньої народної депутатки Ольги Червакової Карплюк замовляв сюжети “по-багатому” — у програмі “Гроші” на “1+1”, які вів Олександр Дубінський — теперішній скандальний народний депутат, який потрапив під американські санкції.

Як повідомлялося, раніше громадська активістка звинуватила нардепа Клочка в зриві приєднання селища Коцюбинського до Києва.

Нагадаємо, що улітку 2020 року Андрій Клочко очолив відповідну робочу групу, яка була створена для вивчення питання щодо приєднання Коцюбинського до Києва. Але за цей час робочу групу він так і не зібрав.

Активістка стверджує, що саме внаслідок таких дій нардепа Клочка мешканців селища на швидкій відправляють не в столичні лікарні, які поряд, а за 50 км у селище Макарів Київської області, а хворих на COVID-19 в розпал пандемії відправляли аж до Білої Церкви — тобто більш ніж за сотню кілометрів.

Ірина Федорів вважає, що нардеп Клочко пролобіював таке рішення не “просто так”. І “пристойні ЗМІ, які знають що таке журналістські стандарти”, вивели його на чисту воду, маючи на увазі нещодавнє розслідування BIHUS.Info. У медіадослідженні йдеться про дорогу нерухомість і автівки на загальну суму близько 20 млн грн, які начебто пидбала 70-річна мати нардепа та його сестра.

&feature=youtu.be

Активістка подякувала журналістам-розвідувачам і звернулася до скандального нардепа: “Ви з дерибанниками сторгувалися не просто за кусок землі з лісом. Кілька моїх знайомих після таких поїздок просто вже спочивають, поки ви багатієте”.

Народний депутат України Андрій Клочко також є кумом Ірпінського міського голови Олександра Маркушина — ставленика колишнього скандального мера Ірпеня Карплюка.

В публічних заявах “Слуга народу” Клочко відхрещується від майна матері

“Слуга народу” Клочко відхрещується від майна матері

https://www.poglyad.tv/sluga-narodu-klochko-vidhreshhuyetsya-vid-majna-materi/embed/#?secret=47n9K6ax6p

Нагадаємо, що Андрій Клочко допомагав дерибанити Біличанський ліс партії “Нові обличчя”

Андрій Клочко допомагав дерибанити Біличанський ліс партії “Нові обличчя”

https://www.poglyad.tv/andrij-klochko-dopomagav-derybanyty-bilychanskyj-lis-partiyi-novi-oblychchya/embed/#?secret=Su81nnFxrZ

Ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.