Новини
Ірпінь
Суспільство

Ірпінський суд арештував ділянку під ЖК “City Park” Ігоря Оверка та “Центральний 2” Олександра Пікулика


Ірпінський міський суд наклав арешт на ділянку під кадастровим номером № 3210900000:01:177:0005 рішенням від 20 листопада 2019 року. Саме на цій ділянці, за адресою м. Ірпінь, вул. Чехова, 27, свої житлові комплекси “City Park” та “Центральний-2” зводять забудовники Ігор Оверко та Олександр Пікулик, яких пов’язують з колишнім мером Ірпеня Володимиром Карплюком.

Про це повідомили журналісти інтернет-видання “Апостроф”, а також офіційний сайт Прокуратури Київської області. За  клопотанням прокурора Києво-Святошинської місцевої прокуратури Пшика Р.М., суд арештував ділянку, що використовується ТОВ “Промоальт”, одним з власників якого є саме Олександр Пікулик. 

Раніше повідомлялось, що саме після перевірки Києво-Святошинською прокуратурою містобудівної документації Приірпіння було виявлено порушення у договорі оренди на цю ділянку. Згідно договору, на ділянці, що перебуває в комунальній власності, мав бути збудований медичний комплекс, а конкретніше - пологовий будинок на 150 місць. 


Для того, щоб обмежити незаконне використання ділянки та розірвати договір оренди, прокуратура звернулась з клопотанням до Ірпінського міського суду.

Нагадаємо, що для і для Олександра Пікулика і для Ігоря Оверка та його будівельної компанії “Синергія” це вже не перший випадок арешту ділянок під будівництво. У вересні цього року суд арештував 6 земельних ділянок площею 29 га на заплаві річки Ірпінь, на яких будувався ЖК “Синергія Сіті” на 72 будинки. Правозахисники та прокурори неодноразово зазначали, що ці ділянки знаходяться за межами міста Ірпінь. Крім того міська рада не мала права змінювати їхнє цільове призначення. В липні цього року незаконним виявилось і ще одне будівництво Олександра Пікулика - по вул. Соборній в Ірпені. Тоді з’ясувалось, що Пікулик отримав ділянку під забудову без дотримання необхідної процедури аукціону.