Новини
Україна
Київщина
Бориспіль

Іноземці використовують Україну для транзитних перельотів за підробними документами

26.11.2019 Оксана Кириленко 0

Трьох іноземців, які використовували паспорти, що не відповідали законним вимогам виявили прикордонники спільно з оперативними підрозділами Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» у пункті пропуску для авіаційного сполучення «Бориспіль».

 Громадяни Ірану – чоловік та жінка – видавали себе за бразильців та в подальшому мали намір транзитом через Україну вилетіти до Тегерану та Баку. Проте обманути прикордонників їм не вдалося, бо підробки – заміну сторінок з установчими даними правоохоронці виявили одразу.

22-річна жінка, яка прямувала на рейс до Азербайджану зізналася, що придбала фальшивку в Туреччині за п’ять тисяч євро. Тепер в найближчі 3 роки іранці зможуть лише мріяти про Україну, бо саме на такий термін їм заборонено в'їзд на територію України. Наразі громадян вже повернуто зворотними рейсами.

Ще одного іноземця, який для своєї подорожі хотів використати чужий паспорт виявили прикордонники у цьому ж пункті пропуску. Вчора під час контролю пасажирів рейсу «Київ-Єреван» у інспектора виникли сумніви щодо приналежності особі пред'явника закордонного паспорта громадянина Індії. Після детального вивчення прикордонники встановили, що документ дійсно йому не належить. Зі слів чоловіка він є громадянином Індії, паспорт у нього вкрали, прибув він в Україну з туристичною метою ще у 2017 році і затримався дотепер. Втім для перевірки інформації та встановлення особи порушника прикордонники його затримали. За використання чужого документу порушник буде відповідати відповідно до ст. ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Окремий контрольно-пропускний пункт "Київ"