Новини
Світ-суспільство
За кордоном

Українська правозахисна організація стала однією із лауреатів Нобелівської премії миру

07.10.2022
Представники України вперше в історії завоювали цю нагороду.

Українська правозахисна організація стала однією із лауреатів Нобелівської премії миру - зображення

Українська правозахисна організація "Центр громадянських свобод" отримала Нобелівську премію миру–2022. Про це повідомив Нобелівський комітет у Twitter у п’ятницю, 7 жовтня.

Також лауреатами Нобелівської премії миру стали правозахисник з Білорусі Алесь Беляцький та російська правозахисна організація "Меморіал".

"Норвезький Нобелівський комітет вирішив присудити Нобелівську премію миру 2022 року правозахиснику Алесю Біляцькому з білорусі, російській правозахисній організації «Меморіал» та українській правозахисній організації «Центр громадянських свобод»", –

Twitter @NobelPrize

Українська правозахисна організація стала однією із лауреатів Нобелівської премії миру - зображення

Українська правозахисна організація "Центр громадянських свобод" заснований в 2007 році. Своєю місією вони називають становлення прав людини, демократії та солідарності в Україні та регіоні ОБСЄ для утвердження людської гідності.

Нагадаємо, 6 жовтня стало відомо, що Нобелівську премію з літератури цьогоріч отримала французька письменниця Анні Ерно. До слова, цьогоріч на Нобелівську премію з літератури також було номіновано українського письменника Сергія Жадана.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.