Новини
Світ-суспільство
Політика

Світ зараз повинен показати силу, – Зеленський

06.10.2022
За словами президента, агресор має програти, що дасть мир поколінням.

Світ зараз повинен показати силу, – Зеленський - зображення

Президент України Володимир Зеленський звернувся до австралійських чиновників, політологів, експертів та науковців, які спеціалізуються на питаннях геополітики та глобальної безпеки у провідному незалежному аналітичному центрі Австралії – Інституті Лоуї. Під час свого виступу він сказав, що світ зараз повинен показати силу. Про це повідомляє ОП у четвер, 6 жовтня.

"Світ зараз повинен показати силу. Сила потрібна, аби нарешті поставити крапку в агресії – у спроможності агресора до ескалації. На міжнародних майданчиках – потрібне чітке й принципове засудження Росії за цю спробу анексії української території, щоб це сильно відрізнялося від того, що було у 2014 році", –

президент України Володимир Зеленський

За словами глави держави, на рівні держав і союзів держав – потрібні нові й жорсткі санкції проти Росії, щоб і цим також ситуація суттєво відрізнялась від 2014-го. Натомість на рівні співпраці з Україною – потрібні чергові й показові пакети підтримки, передусім оборонної та фінансової, щоб агресор бачив: його злочинні дії лише ускладнюють ситуацію для нього ж.

"Зараз, у час, що має такий сильний звʼязок з минулим, ми маємо історичну можливість створити прецедент, який зробить історію агресій, власне, історією і який навчить будь-яких агресорів, що жоден злочин проти міжнародного права ніколи знову не зійде агресору з рук.

Агресор має програти. Саме це дає мир поколінням. Не будь-які змови з агресором, не умиротворення агресора, а його програш. А отже, відновлення миру. А отже, Україна має виграти", –

президент України Володимир Зеленський

Нагадаємо, також нещодавно стало відомо, що Україна розпочинає приєднання до Організації економічного співробітництва та розвитку. Крім того Україна разом Іспанією та Португалією подає спільну заявку на проведення чемпіонату світу з футболу 2030 року.

Також повідомлялося, що 30 вересня Україна подала заявку на вступ до НАТО у пришвидшеному порядку. Також в той день Зеленський заявив, що після перемоги Україна стане повноправним членом ЄС.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.