Новини
Україна
Україна-суспільство
Економіка

Сьогодні з українських портів вийшов найбільший караван суден

04.09.2022
На борту 13 суден 282,5 тис. тонн української агропродукції, яка прямує до восьми країн світу.

Сьогодні з українських портів вийшов найбільший караван суден - зображення

Сьогодні, 4 вересня, з українських портів "Одеса", "Чорноморськ" та "Південний" вирушило 13 суден. Як повідомляють в міністерстві інфраструктури України, це найбільший караван суден з початку реалізації  "зернової ініціативи".

Зокрема відомо, що з порту "Південний" відправились шість суден, "Чорноморська" – п’ять, а з порту "Одеси" – два. Загалом на борту 13 суден 282,5 тис. тонн української агропродукції, яка прямує до восьми країн світу.

Варто зазначити, що з початку війни вже 86 суден вирушили із українських портів з пунктами призначення в 19 країнах світу. На їх борту 2 млн тонн агропродукції.

Нагадаємо,  1 серпня в рамках реалізації домовленостей з Одеського порту відправилося перше судно – RAZONI під прапором Сьєрра-Леоне. Судно перевозить 26 тис. тонн української кукурудзи в ліванський порт Триполі. Згодом в мінагрополітики згодом роз'яснили, як надалі експортуватиметься українське зерноЗокрема, рух вантажних кораблів має бути тільки в світлу пору доби, а для безпеки їх має супроводжувати протимінний плавальний засіб. При цьому обмежень за кількістю суден, які можуть курсувати, немає.

До слова, експорт українського зерна впав вдвічі.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.