#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Київщина
Київщина-суспільство

Ситуація в Київській області відносно спокійна, – Олексій Кулеба

23.06.2022
Також стало відомо скільки будинків побудують в регіоні найближчим часом.

Ситуація в Київській області відносно спокійна, – Олексій Кулеба - зображення

Очільник області розповів про безпекову ситуація в пристоличному регіоні. Голова Київської обласної військової адміністрація Олексій Кулеба під час свого звернення 22 червня до мешканців пристоличного регіону назвав ситуацію в області "відносно спокійною".

"Щодо безпекової ситуації в Київській області. Хочу зазначити – Офіс президента знаходиться на своєму робочому місці, Кабінет міністрів також працює, Верховна Рада працювала три доби, мені здається, цілодобово. Київська обласна військова адміністрація – всі також знаходяться на своїх робочих місцях. Ситуація в Київській області відносно спокійна", –

голова Київської обласної військової адміністрація Олексій Кулеба

За словами очільника області, всі сили оборони знаходяться на своїх місцях знаходяться на своїх місцях, посилюється робото щодо оборонних заходів на Київщині.

Також під час свого звернення 23 червня голова КОВА розповів, що сьогодні на сесії Київської обласної ради прийняли дві програми, що допоможуть швидше отримати житло людям, які залишилися без домівок внаслідок війни.

"Завдяки цим програмам в найближчий час зможемо почати будівництво 560 будинків та викуп 2000 квартир. Це тільки початок нашого відновлення, нашої відбудови", –

голова Київської обласної військової адміністрація Олексій Кулеба

Нагадаємо, українці, які постраждали від російської агресії, можуть отримати компенсацію до 30 тис. євро. Також днями стало відомо, що в Україні запровадять проєкт грантової безповоротної підтримки нових бізнесів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.