Новини
Війна з Росією

Резніков до російської армії: “Вас обдурили і зрадили, але ви ще можете врятувати росію” (ВІДЕО)

07.10.2022
Міністр оборони України, що український президент під час війни перебуває разом зі своєю армією, відвідує лінію фронту, а путін – ховається у бункері.

Олексій Резніков записав відеозвернення до російської армії. Він закликав військових не гаяти час і врятувати свою країну від трагедії, а армію – від приниження.

Міністр оборони України заявив, що керівництво рф обмануло і зрадило їх, відправляючи на смерть за ілюзорні цілі путіна.

Він підкреслив, що український президент під час війни перебуває разом зі своєю армією, відвідує лінію фронту, а путін – ховається у бункері, бо боїться прозріння, зневаги та справедливого гніву своєї армії.

За словами Резнікова, в Україні загинуть ще тисячі російських чоловіків – їх зганьблять, а тих, хто вижив – зроблять винними.

Нагадаємо, наприкінці вересня Зеленський звернувся до російських військових. Тоді він порадив окупантам, які бажають залишитися живими, окресливши який вибір у них на сьогодні є. Зокрема глава держави порекомендував російським військовим за можливості, здаватися в полон українським військовим або тікати.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.