Технології
Україна-суспільство
Економіка
Війна з Росією

На кошти UNITED24 придбали перший гелікоптер

04.08.2022
Він слугуватиме для евакуації важкопоранених з поля бою.

На кошти UNITED24 придбали перший гелікоптер - зображення

На гроші, що зібрали через платформу UNITED24, вперше придбано гелікоптер МІ-2АМ-1. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у четвер, 4 серпня.

Рятувальний гелікоптер МІ-2АМ-1 було придбано за 23,4 млн грн. Він слугуватиме для евакуації важкопоранених з поля бою.

Також відомо, що гелікоптер має здатність набирати швидкість до 200 км/год та долати відстань до 600 км.

"Це надзвичайно важливо, коли на рахунку кожна хвилина. Дякую вам, що продовжуєте донатити! Кожен ваш внесок рятує життя наших захисників та захисниць", –

міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

До слова, Мі-2АМ-1 виробляють в Україні, що полегшує постачання та сервісне обслуговування, а військові зможуть отримати транспорт найближчим часом. Модель є багатоцільовим повітряним транспортом, який використовують переважно для евакуації поранених з поля бою.

Як повідомляв "Погляд" раніше, для Армії дронів куплять безпілотників на 260,5 млн грн. Крім того для "Армії дронів" вивчать 150 операторів. Як повідомлялося раніше, в Україні оголосили збір коштів на "Армію дронів" на початку липня. А вже через кілька днів стало відомо, що вже зібрано майже 200 млн грн, при цьому тільки за перший день на рахунок ЗСУ надійшло понад 84,6 млн грн. А зовсім нещодавно повідомлялося, що вже зібрано 510 млн грн і що на частину цих коштів придбають 60 мультикоптерів Matrice.

Також Національний банк України ініціював проведення благодійної акції "Смілива гривня". Протягом наступних трьох місяців по всій Україні триватиме збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.