Технології
Російсько-Українська війна

Для "Армії дронів" вивчать 150 операторів

Професійні оператори зможуть зберегти якомога більше життів військових на фронті й самі безпілотники.

Для
Фото: pixabay

Для "Армії дронів" підготовлять 150 операторів. Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

"Армія дронів – народний проєкт, до якого може долучитися кожен. До нас звернулись школа Дронаріум, яка навчає пілотів керувати дронами. І ми вже домовились про навчання 150 операторів! За місяць вони зможуть управляти дронами на лінії фронту і ефективно виконувати свої завдання", –

міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров

За словами Федорова, навчання є важливим етапом формування "Армії дронів", натомість професійні оператори зможуть зберегти якомога більше життів військових на фронті й самі безпілотники. 

"Уже зовсім скоро ми зможемо зібрати потужну Армію дронів, яка дасть змогу нашим захисникам контролювати всю ширину лінії фронту", –

міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров

Нагадаємо, днями в Україні оголосили збір коштів на "Армію дронів". Вже через кілька днів стало відомо, що вже зібрано майже 200 млн грн, при цьому тільки за перший день на рахунок ЗСУ надійшло понад 84,6 млн грн. Натомість сума надходжень вже дуже скоро може суттєво зрости.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.