Новини світу
Україна-суспільство
Економіка

За 2 місяці роботи UNITED24 на підтримку України надійшло $76,8 млн

Кошти надійшли від 90 держав.

За 2 місяці роботи UNITED24 на підтримку України надійшло $76,8 млн - зображення

Лише за 2 місяці фандрейзингова платформа United24 для збору пожертв на підтримку України зібрала 76,8 млн доларів. Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

"За цей час ми отримали внески з 90 країн. Найбільша кількість донатів надійшла з США, Німеччини, Франції, Канади, Великої Британії та України", –

міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров

За зібрані кошти вже закуплено необхідне обладнання та техніку для українськиї захисників, апарати для медиків, які рятують життя в гарячих точках країни.

Нагадаємо, також днями в Україні оголосили збір коштів на "Армію дронів". Наразі ж стало відомо, що вже зібрано майже 200 млн грн, при цьому тільки за перший день на рахунок ЗСУ надійшло понад 84,6 млн грн. Натомість сума надходжень вже дуже скоро може суттєво зрости.

"В Лугано підписали Меморандум про співпрацю зі Світовим Конґресом Українців, який об'єднує понад 20 мільйонів українців у всьому світі. Зараз вони акумулюють свої зусилля, щоб долучити максимальну кількість людей, бізнесу, організацій та компаній для допомоги нам по Армії дронів", –

міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров

Нагадаємо, 5 липня в Лугано 42 країни підписали декларацію щодо відновлення України, яка передбачає, що після війни відновлення окремих регіонів нашої країни буде закріплено за конкретними державами. Також Україна подала заявку на вступ до Організації економічного співробітництва та розвитку.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.