Україна-суспільство
Російсько-Українська війна

На Армію дронів вже зібрали 510 млн грн

На частину цих коштів придбають 60 мультикоптерів Matrice.

На Армію дронів вже зібрали 510 млн грн - зображення

Через платформу UNITED24 на Армію дронів вже зібрали понад 510 млн грн. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, зазначивши на що витратять ці кошти.

"На частину цієї суми ми домовилися про закупівлю 60 мультикоптерів Matrice. Ці дрони з точністю записують відео, мають вбудований штучний інтелект, чітко фокусуються на цілі та визначають потенційну небезпеку на відстані", –

міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

Також, за словами Федорова, наразі ведуться переговори про подальші закупівлі потужних безпілотників з українськими та міжнародними виробниками. Серед них – США, Німеччина, Португалія, Японія та Ізраїль.    

"У межах комплексної програми Армія дронів ви донатите і дронатите свої дрони на потреби ЗСУ. Наша команда їх перевіряє, ремонтує і оперативно замінює пошкоджені дрони. Військові системно проходять навчання з керування безпілотниками, щоб потім виконувати завдання на лінії фронту", –

міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

Нагадаємо, раніше також стало відомо, що для Армії дронів вивчать 150 операторів. У червні  в Україні оголосили збір коштів на "Армію дронів". Вже через кілька днів стало відомо, що вже зібрано майже 200 млн грн, при цьому тільки за перший день на рахунок ЗСУ надійшло понад 84,6 млн грн. Натомість сума надходжень вже дуже скоро може суттєво зрости.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.