Технології
Україна-суспільство
Російсько-Українська війна

Для Армії дронів куплять безпілотників на 260,5 млн грн

Вже скоро супердрони з'являться на фронті.

Для Армії дронів куплять безпілотників на 260,5 млн грн - зображення
Фото: pixabay.com

Україна підписала перші договори на 260,5 млн грн на закупівлю безпілотників для Армії дронів. Як повідомив міністр ацифрової трансформації Михайла Федорова вже скоро супердрони з'являться на фронті.

За словами Федорова, серед дронів, що вже скоро працюватимуть в Україні - 78 мультикоптерів Matrice, які оснащені технологією штучного інтелекту. Також вони вміють записувати високоякісні відео, фокусуватись на цілях та дистанційно визначати потенційну небезпеку.

Також контракти підписали на 2 наземні системи для 20 ударних дронів-камікадзе Warmate, та 20 Fly Eye, які вважають одними з найкращих дронів-розвідників в світі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна може стати країною № 1 у світі за розвитком military tech.

До слова, також нещодавно стало відомо, що для "Армії дронів" вивчать 150 операторів. Як повідомлялося раніше, в Україні оголосили збір коштів на "Армію дронів" на початку липня. А вже через кілька днів стало відомо, що вже зібрано майже 200 млн грн, при цьому тільки за перший день на рахунок ЗСУ надійшло понад 84,6 млн грн. А зовсім нещодавно повідомлялося, що вже зібрано 510 млн грн і що на частину цих коштів придбають 60 мультикоптерів Matrice.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.