Новини
Київщина
Війна з Росією

На Київщині вже знешкодили понад 45 тис. вибухонебезпечних предметів

24.06.2022
Попри таку велику кількість "знахідок", розмінування в Київській області ще досі триває.

На Київщині вже знешкодили понад 45 тис. вибухонебезпечних предметів - зображення

На Київщині рятувальники вже виявили та знешкодили 45 331 вибухонебезпечних предметів, зокрема, за останню добу на Київщині знешкодили 300 вибухонебезпечних предметів. Про це повідомили у Київській обласній військові адміністрації.

Також зазначається, що 23 червня рятувальники обстежили:

·        Бучанський район: смт Макарів, м. Буча, м. Ірпінь, с. Липівка, с. Наливайківка, с. Ситняки, с. Рожів, с Шибине, с. Вереснятка, с. Небрат, с. Луб’янка, с. Мирча, с. Блиставиця, с. Козинці, с. Андріївка, с. Гурівщина, с. Дмитрівка, с. Бузова, с. Попилів, с. Березівка, с. Мироцьке, с. Михайлівка – Рубежівка,

·        Броварський район: с. Плоське, с. Зоря, с. Бервиця, с. Заворичі, с. Мокрець,

·        Вишгородський район: с. Оране, с. Вовчків, с. Козаровичі, с. Литвинівка, смт Димер, с. Зелена Поляна, с. Варівськ, с. Демидів, с. Лютіж, с. Старі Петрівці, 

·        Обухівський район: смт Козин.

Мешканців пристоличного регіону закликають бути пильними та обережними, адже роботи з розмінування деокупаційних територій продовжуються.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що американський робопес від Boston Dynamics може допомогти розмінувати території на Київщині.

До слова, через таку велику кількість "сюрзпризів", на деокупованих територіях Київщини мова про пляжний сезон йти не може.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.