Новини
Суспільство
Здоров'я
Київ

Киян закликають знову носити маски

03.10.2022
Кількість хворих на коронавірус у столиці продовжує невпинно зростати.

Киян закликають знову носити маски - зображення

Міська влада закликає киян повернутися до носіння масок у публічних місцях через зростання рівня захворюваності на COVID-19. Про це повідомила пресслужба КМДА в понеділок, 3 жовтня.

"Мешканцям столиці рекомендують перебувати у засобах індивідуального захисту (зокрема респіратор або захисна маска, що закриває ніс та рот) у громадському транспорті, місцях обслуговування відвідувачів, навчальних закладах.

Також міська влада звертається до підприємців з рекомендацією оновити маркування щодо носіння масок та дотримання дистанції не менш як 1,5 м між відвідувачами", –

пресслужба КМДА

Варто зазначити, що рівень захворюваності зростає в столиці продовжує зростати – за тиждень, із 26 вересня до 2 жовтня, у Києві зареєстровано 2515 випадків захворювання на COVID-19, госпіталізовано 242 людини. На жаль, 22 людини померли.

Нагадаємо, минулого тижня повідомлялося, що на Київщині також зростає кількість хворих на коронавірус.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.