Україна
Культура

Добірка актуальних можливостей від партнерів, що спрямовані на підтримку діячів культури

27.06.2022
Нова добірка актуальних можливостей від партнерів, що спрямовані на підтримку діячів культури, які залишилися в Україні або були змушені виїхати за кордон.

Добірка актуальних можливостей від партнерів, що спрямовані на підтримку діячів культури - зображення

Нова добірка актуальних можливостей від партнерів, що спрямовані на підтримку діячів культури, які залишилися в Україні або були змушені виїхати за кордон. Нідерландська ініціатива «SEA Foundation» пропонує термінову трьохмісячну резиденцію для українських митців.

Організатори забезпечуватимуть харчуванням, проживанням, а також виплачуватимуть невелику стипендію. Дедлайн не зазначено. Деталі – за посиланням. 
Фонд Східна Європа оголошує конкурс грантів для допомоги людям, які постраждали від війни.

Серед пріоритетних напрямків – забезпечення гуманітарних потреб внутрішньо переміщених осіб, психологічна стабілізація та сприяння їхній ефективній суспільній адаптації та інтеграції у громади, що приймають. Дедлайн – 1 вересня. Деталі – за посиланням.

Фестиваль Ars Electronica спільно з Федеральним міністерством закордонних справ і європейської інтеграції Австрії оголошують про конкурс «State of the Art(ist)» та запрошують митців та представників креативної сфери з України, які живуть в умовах політичної або військової небезпеки й позбавлені права на свободу слова, подавати свої роботи й проєкти.

Усі подані проєкти стануть частиною Ars Electronica Festival 2022 і будуть опубліковані онлайн.

Відібрані роботи будуть представлені в межах виставки у віртуальній галереї. Дедлайн – 30 червня. Деталі – за посиланням.

Фестиваль Am I Jazz? Festival пропонує фінансову підтримку українським музикантам. У запиті необхідно вказати посилання на будь-який музичний твір у вашому виконанні або вашого авторства, а також описати якого розміру потрібна допомога та на які потреби. Дедлайн не зазначено. Форма для надсилання запиту за посиланням.

House of Europe пропонує від 300 000 до 500 000 гривень громадським організаціям, які активно волонтерять та прагнуть розвивати культуру навіть попри обстріли.

За грант можна придбати будівельні матеріали, обладнання та техніку для облаштування або відновлення простору.

Дедлайн – 8 липня. Деталі – за посиланням.

Першоджерело за посиланням.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.