Харківська ОДА: українські сили повністю контролюють місто
![Харківська ОДА: українські сили повністю контролюють місто Харківська ОДА: українські сили повністю контролюють місто - зображення](/storage/resized/lg/news/95b31a91-e96e-4611-8f77-13cd0ee32cf0/photo_2022-02-27_12-51-27.jpg)
Голова Харківської обласної держадміністрації Олег Синєгубов повідомив у телеграм-каналі про те, що наразі контроль над Харковом утримують українські сили – ЗСУ, Нацполіція, тероборона. Також в місті відбувається повна зачистка від ворога.
"Російський ворог абсолютно деморалізований. Просто в Харкові, кидаючи посеред дороги ворожу техніку, українським військам здаються цілі групи по 5-10 осіб. Щойно бачать хоча б одного представника ЗСУ ㅡ здаються", ㅡ написав Синєгубов.
Також повністю контрольований українськими військами Чугуїв – українські прапори майорять на всіх адмінприміщеннях.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.