Новини
Новини Київської області
Культура
Кримінальні новини

Хабар за реєстрацію релігійної організації


Чиновника департаменту культури КМДА затримано за одержання неправомірної вигоди

Посадовець Департаменту культури Київської міської державної адміністрації вимагав і отримав від громадянина України через посередника 2000 доларів США. Ці кошти призначалися за підготовку документів і прискорення реєстрації релігійної організації. Про це повідомило Державне бюро розслідувань (ДБР), зауваживши, що слідчими теруправління ДБР, розташованого в місті Києві, затримано заступника начальника Департаменту культури  КМДА під час отримання ним хабара.

Нині правоохоронці проводять невідкладні слідчі дії в службових приміщеннях управління у справах національностей та релігій Квської міської держадміністрації.

«Слідчі ДБР затримали посадовця в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру у вчиненні злочину за ч.3 ст.369 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням). Оперативний супровід в даному кримінальному провадженні здійснює Департамент захисту економіки Нацполіції. Процесуальне керівництво – Військова прокуратура Дарницького гарнізону. У разі доведення вини, затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років», повідомляє ДБР.