Новини
Україна
Новини Київської області
Екологія

Грози, спеку та селеві потоки прогнозують в Україні


26 липня в Україні погода різнитиметься. На Київщині, Житомирщині і Вінниччині пройдуть дощі. На Заході – зливи та грози, є ймовірність селевих потоків та підняття рівня води у річках. На решті території країни – спекотно та без істотних опадів.

За даними Українського гідрометцентру, у прикарпатському регіоні пройдуть рясні дощі з грозами, а також можливі шквали. Також впродовж 25-27 липня внаслідок очікуваних дощів, відбуватиметься:

  • швидкоплинне пiдвищення рiвнiв води на 0,3-0,8 м на малих водотоках Закарпатської області;
  • підвищення рiвнiв води на 0,2-1,0 м на рiчках басейну Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.) та Прута, Сiрету (Чернівецька обл.);
  • перевищення вiдмiтки затоплення сiльгоспугiдь, присадибних дiлянок в окремих прирiчкових населених пунктах Ратнiвського i Любешiвського районiв Волинської областi на р. Прип'ять в створi поста Рiчиця та на р. Стохiд в створi поста Любешiв (Волинська область).
  • у Карпатах в місцях випадіння зливових дощів можливе формування значного мiсцевого, схилового стоку та iснує загроза сходу селевих потоків.

В усіх інших регіонах України, окрім західних, температура повітря буде високою, місцями спекотно, від +26 до +30. На Півдні очікується до +33 градусів.

У Києві 26 липня ймовірний дощ, гроза і шквалисте посилення вітру. Температура сягатиме +28+29 градусів.