Новини
Вишгород
Кримінальні новини

Гроші за неіснуючу землю: на Вишгородщині судитимуть шахрая


У суді обиратиметься міра покарання для колишнього заступника голови садового товариства, який нахабно привласнював гроші мешканців Вишгородського району, обіцяючи їм земельні ділянки.

Гроші за неіснуючу землю: на Вишгородщині судитимуть шахрая

Шахрая судитимуть за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1, ч. 2 ст. 190 КК України (заволодіння чужим майном шляхом обману, вчинене повторно) та ч. 2, ч. 3 ст. 358 КК України (видача працівником юридичної особи незалежно від форми власності, який не є службовою особою завідомо підроблених офіційних документів, які посвідчують певні факти, що мають юридичне значення або надають певні права, вчинене повторно).

Як встановило досудове слідство, заступник голови садового товариства з метою матеріальної наживи тривалий час отримував від фізичних осіб грошові кошти за оформлення членських книжок садовода, що посвідчували право вказаних громадян на отримання земельної ділянки для ведення садівництва.

Сплачуючи кошти, люди вважали, що таким чином отримують право на користування земельними ділянками садового товариства загальною площею 24 га. Однак під час оформлення прав на землю, виявилося, що вказані ділянки вже належать іншим особам.

Отримані від потерпілих грошові кошти підозрюваний до каси товариства не вносив, а привласнював та розпоряджався ними на власний розсуд.

Повідомляє прес-служба прокуратури Київської області