Україна

Гостомель очима Стіва МакКаррі (ВІДЕО)

Відомий американський фотожурналіст Стів МакКаррі відвідав Гостомельську громаду, - повідомляє Гостомельська СВА.

Стів МакКаррі сімдесятирічний документаліст, автор відомої світлини "афганська дівчинка" з обкладинки журналу National Geographic.

Фотограф зацікавився історією руйнувань, що виникли внаслідок військової агресії рф в Україні. У рамках візиту він відвідав Гостомельський ліцей №2, в якому перебували окупанти в лютому-березні 2022 року. Директор ліцею №2 Тамара Саблук ознайомила гостя із навчальним закладом, його історією та масштабами руйнувань, які виникли внаслідок бойових дій у Гостомелі. Фотограф також відвідав Харківську та Донецьку області, Ізюм та Слов'янськ.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.