Київщина
Технології

Google випустила Android Q Beta 1

15.03.2019 Стець Олена 0

Компанія Google, випустила бета-версію Android Q. Згідно минулої практики, система зараз більше сконцентрована на внутрішніх змінах і призначена для тестів сумісності програмного забеспечення. Google випустила Android Q Beta 1 Головні зміни в Android Q:
  • У верхній частині інтерфейсу з'являється славнозвісний "чубчик" та округлення кутів;
  • З додатків можна викликати окремі модулі налаштувань в залежності від контексту (мережа в браузері); Google випустила Android Q Beta 1
  • З'являється більше налаштувань приватності. Ділитися геопозицією тепер можна не тільки «завжди», а й «при запущеній програмі».
  • Несподіваною стала опція відключення таргетованої реклами, яка власне приносить Google головну частину прибутку.
  • Скинути повідомлення можна тільки свайпом вправо. Вліво ж відкриється меню з відкладенням або відключенням повідомлення.
  • Щоб ділитися Wi-Fi, в систему вбудували генерацію і зчитування QR;
  • Також з'явився новий файловий менеджер з сортуванням; Google випустила Android Q Beta 1
Google запевнила, що Android Q буде повністю готовий до смартфонів з гнучкими дисплеями. Це виражається в універсальному рішенні для перемикання між станами «складений» і «розкладений». Оскільки без оптимізації з боку розробників у цьому випадку не обійтися. Google випустила Android Q Beta 1 Раніше повідомлялося, що в Q з'являться темний режим по всій системі, емуляція робочого столу ПК при підключенні до монітора (аналог DeX від Samsung), проте самим чутливим переходом для користувачів стане відмова від кнопки «Назад». Всього Google планує випустити шість бета-версій. Для усіх охочих створена система бета-тестування. Реліз ОС планується на третій квартал 2019 року.