Київщина
Технології

Google: безкоштовне навчання безпеці в Інтернет, у вигляді гри, для дітей 7-12 років

25.06.2019 Олена Стець 0

Декілька років тому Google запустила навчальну програму «Be Internet Awesome» для вчителів, де сконцентрував свої зусилля на інформаційній безпеці в інтернет-середовищі. Проте у цьому році компанія додає новий компонент «Interland» - медіаграмотність для дітей. Навчальна програма розроблена разом з Net Safety Collaboration та містить у собі ігри, які навчать дітей виявляти дезінформацію в Інтернет (наприклад, фальшиві URL-адреси, «фішинг» тощо).

Google: безкоштовне навчання безпеці в Інтернет, у вигляді гри, для дітей 7-12 років

Навчальний курс являє собою браузерну гру, яка має допомогти дітям здобути п’ять основних навичок в чотирьох міні-іграх або «планетах». Дітям пропонується пройти свій шлях в «Interland». Серед квестів потрібно знайти сили, щоб не піддатися хакерам, «фішерам», однобоким «кібербулікам», перехитрити «перекупника» та стати впевненим у собі дослідником онлайн-світу.

Чотири планети мають особливе значення:

  • Річка Реальності – навчить не піддаватися на провокації та розгледіти дезінформацію;
  • Турботлива Гора – навчить підтримувати хорошу онлайн-репутацію;
  • Добре Королівство – навчить дитину захищатися від утисків в Інтернеті;
  • Вежа Скарбів – навчить захищати свої секрети.

Нова навчальна програма дуже добре сприймається дітьми у віці 7-12 років, проте нею можуть користуватися й діти старшого віку. Усі матеріали абсолютно безкоштовні та у відкритому доступі. Стартує програма з сьогоднішнього дня.

Разом зі стартом курсу Google повідомив про загальнонаціональне партнерство з волонтерами YMCA, яке призване допомогти сім’ям поговорити зі своїми дітьми на теми соціальних мереж, кібербулінгу та загальної дезінформації в мережі Інтернет.