Новини
Україна
Культура

Фонд Лесі та Петра Ковалевих оголошує літературний конкурс 2022 року

Призовий фонд у кожній з категорій $1000.

Фонд Лесі та Петра Ковалевих оголошує літературний конкурс 2022 року - зображення

Фонд Лесі та Петра Ковалевих оголошує літературний конкурс 2022 року. Заявки на конкурс прийматимуться від дня публікації оголошення до 31 жовтня 2022 року. Переможців визначатиме журі, склад якого буде оголошено після визначення лауреатів.

Лауреатів 2022 року буде визначено на початку грудня цього року в категоріях:

  • "Поезія" – $1000;

  • "Проза" – $1000;

  • "Есеїстика" – $1000.

Вимоги до учасників:

У категорії "Поезія", "Проза" та "Есеїстика" приймаються книги українською мовою, видані протягом 2020–2021 років.

Куди надсилати:

Книжки у форматі PDF на ел. адресу: KovalivFund@gmail.com

Оформлення:

В електронному листі у графі "Предмет" зазначити категорію (поезія, проза чи есеїстика). До листа долучити біобібліографію конкурсанта. Назви файлів подавати за зразком:

  • IvanenkoIvanBIO_2022,

  • IvanenkoIvanNazvaknyzhky2022.

До слова, Фонд Ковалевих засновано у 1967 році при Союзі українок Америки для підтримки творців української науки та літератури. Подружжя Ковалевих походило з центральних українських земель, Петро Ковалів до 1919 року працював аташе дипломатичної місії Української Народної Республіки в Голландії та Бельгії, згодом подружжя Ковалевих мешкало у Швейцарії. Створення Фонду було виявом їхнього патріотизму та усвідомлення значення літератури та науки для національного розвою.

Нагадаємо, на початку жовтня стало відомо, що Нобелівську премію з літератури цьогоріч отримала французька письменниця Анні Ерно.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.