Новини
Культура
Україна-суспільство
Новини Кіно

Фестиваль Docudays UA вперше проведуть в онлайн-режимі

07.04.2020 Кочкина Марина 0

Цьогоріч фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA вперше проведуть у режимі онлайн. Захід триватиме з 24 квітня по 3 травня. Всі покази безкоштовні.

У можах Docudays UA заплановано 45 публічних онлайн-трансляцій на сайті docudays.ua, віртуальний кінотеатр Docu/Space (50 фільмів) та онлайн-події. Усі покази та онлайн-трансляції в рамках фестивалю будуть безкоштовними. Глядачі зможуть віддячи організаторам, зробивши благодійний внесок на сайті фестивалю.

«Це рішення сповнене викликів та експериментів, адже ми будемо першим українським кінофестивалем онлайн. Ми хочемо, аби Docudays UA-2020 став для наших глядачів та глядачок підтримкою та унікальним досвідом. Цьогоріч до нього зможе долучитись вся Україна, а всі кінопокази та онлайн-трансляції будуть безкоштовними», — розповіли організатори фестивалю.

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відбувається щороку впродовж останнього тижня березня в Києві. Після завершення Docudays UA презентує найкращі фільми в регіонах України в межах Мандрівного фестивалю. Покази тривають від жовтня до грудня (включно).