[caption id="attachment_55079" align="aligncenter" width="1162"]
![Фастівський мер закликав дзвонити у поліцію при виявленні паліїв трави та сміття](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/Fastivskyj-mer-zaklykav-dzvonyty-u-politsiyu-pry-vyyavlenni-paliyiv-travy-ta-smittya.jpg)
Виступ Михайла Нетяжука на апаратній нараді. Фото автора[/caption]
Про це міський голова Фастова Михайло Нетяжук заявив сьогодні, 11 березня, на апаратній нараді у місті.
За інформацією Головного управління ДСНС України у Київській області, внаслідок неконтрольованого спалювання трави та сміття, вогнеборцям кожного дня доводиться виїжджати на гасіння пожеж на відкритих територіях. Пожежні ледь встигають рятувати будинки, ліси і людське добро від знищення. Всього з початку року на території Київщині зареєстровано 350 випадків загорання трав`яного настилу. За словами мера Фастова, внаслідок цього на Київщині є вже випадки людських жертв та спалених приватних будинків.
Дуже актуальна ця проблема і для Фастова, адже практично кожного дня по місту та району реєструються випадки неконтрольованого підпалу сухої трави та сміття.
[caption id="attachment_55087" align="aligncenter" width="711"]
![Фастівський мер закликав дзвонити у поліцію при виявленні паліїв трави та сміття](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/Fastivskyj-mer-zaklykav-dzvonyty-u-politsiyu-pry-vyyavlenni-paliyiv-travy-ta-smittya-2.jpg)
Палаюча трава у Фастові. Фото Насті Юзикевич[/caption]
Михайло Нетяжук звернувся з проханням до комітетів самоорганізації населення у мікрорайонах Фастова проводити жорстку роботу з тими, хто зараз в нинішніх вітряних погодних умовах спалює сміття та траву. Міський голова закликав у таких випадках дзвонити за номером «102» та негайно викликати поліцію, адже при таких поривах вітру, як зараз, ризик виникнення серйозних пожеж суттєво зростає і тоді втримати ситуацію під контролем буде дуже важко.