Новини
Фастів

Фастів відвідав директор «Південно-Західної залізниці»

18.12.2019 Александр Чернышенко 0

Робоча поїздка директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Григорія Бевза 17 грудня розпочалась з огляду виробничих цехів, технічної бази та побутових умов у моторвагонному депо Фастів.

Про це йдеться у повідомленні «Південно-Західної залізниці».

Визначивши основні проблемні місця та прописавши алгоритми дій для створення на базі депо сучасного потужного комплексу для планових ремонтів та капітального ремонту першого обсягу, директор залізничної філії Григорій Бевз запевнив колектив депо, що пильна увага до виробничих та технологічних процесів, їхня автоматизація проходитиме за підтримки та покращення рівня побутових та умов праці фастівських залізничників.

Також, за його словами, через оголошення тендеру планується провести модернізацію колісно-фрезерного станка в депо, модернізацію мийного комплексу та капітально відремонтувати мийну машину ММД-12. Вирішення потребує і питання забезпечення РПЧ-8 якісними запчастинами ти мастилом.

Нагадаємо, як повідомляв раніше «Погляд», нещодавно фастівське моторовагонне депо відвідувала делегація транспортного комітету Верховної Ради, після чого керівництво «Укрзалізниці» було піддано нардепами нищівній критиці.