Новини
Культура
Київщина-суспільство
Хороші новини
Київ

Фасад «ОХМАТДИТу» прикрасили муралами, що надихають до навчання


Корпус Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАДИТ» розмалювали smart- муралами.

фото: Офіційний портал Києва

Про це повідомляє Офіційний портал Києва. В.о. заступника голови КМДА Валентин Мондриївський розповів, як виникла ідея створення цих малюнків на будівлі медзакладу.

фото: Офіційний портал Києва

«На річницю діяльності Освітнього Хабу міста Києва ми вирішили подарувати навчальним закладам міста красиві арт-об’єкти. У цьому нам допоміг провідний київський художник Віталій Гідеван. Він створив прекрасні малюнки на фасадах шкіл у різних районах столиці з Єнотиком, який є символом Освітнього Хабу міста Києва. Ці мурали не тільки красиві, вони ще й мотивують дітей до навчання. А останній, найбільший мурал, площею майже 100 квадратних метрів, ми розмістили у самому серці НДСЛ «ОХМАТДИТ» – нехай наш Єнотик підтримує та надихає дітей з усієї України, які приїздять у Київ на лікування», - сподівається Мондриївський.

фото: Офіційний портал Києва

Про корисну функцію цих малюнків для дітей розповів в.о. головного лікаря НДСЛ «ОХМАТДИТ» Юрій Довбня: «Ми щиро вдячні міській владі за такий чудовий подарунок. Цей мурал ми попросили розмістити таким чином, щоб його бачили дітки, які будуть проходити лікування в новому корпусі, який нещодавно розпочав свою роботу. Але окрім естетичної складової, цей мурал містить і корисну».

фото: Офіційний портал Києва

«За допомогою QR-коду, який розташований на табличці поруч із муралом, і діти, і їхні батьки зможуть швидко перейти на портал Освітнього Хабу міста Києва і безкоштовно отримувати корисні знання, - наголошує Юрій Довбня. - Для малечі є онлайн дитячий садок, школярі можуть дізнатись про професії майбутнього, а батьки – отримати найзатребуваніші навички ХХІ століття, які стануть у нагоді як на роботі, так і вдома».

фото: Офіційний портал Києва

Раніше «Погляд» повідомляв, що красу столичних муралів покажуть київські велосипедисти.

Читайте також: Не школа, а витвір мистецтва. У Петропавлівській Борщагівці відкрили сучасний заклад.