Україна
Суспільство

Евакуація з ОРДЛО: ліжко в спортзалі – не найгірший варіант (ВІДЕО)

20.02.2022
18 лютого окупанти на Донбасі оголосили масову евакуацію цивільного населення нібито через загрозу силового захвату непідконтрольних територій українськими військами.

За наявною на сьогодні інформацією, виїхати на територію Росії з ОРДЛО змогли близько 10 тисяч мешканців, при цьому евакуюють бойовики лише жінок, дітей та літніх людей, оскільки ватажки так званих народних республік оголосили загальну мобілізацію.

Тож наразі евакуйованим в Росію жителям Донбасу ніяк не можуть надати житло та нормальні умови для проживання. Людям доводиться стояти у довгих чергах, але потім їм кажуть, що місць немає. Так стверджують російські засоби масової інформації. 

Люди також розповідають, що вони приїхали в Росію не за власним бажанням – їх відправив місцевий соцзахист.     

У соцмережах також опублікували фото, на яких видно, як евакуйованих жителів Донбасу помістили у намети. Діти та дорослі сидять на ліжках у куртках та шапках. Люди продовжують скаржитися, що їх просто покинули і нікуди не поселять.

Раніше повідомлялося, що жителі окупованих територій України на сході, які згодилися залишити Донбас на тлі нагнітання проросійської пропаганди, опинилися у скрутному становищі. Людей, який бойовики нібито евакуювали на територію РФ, відвезли, зокрема, у селище Червоний Десант.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.