#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Обухів
Культура

Етносадиба, розташована на Обухівщині, потрапила на відому туристичну мапу

11.12.2021
Обухівська районна держадміністрація підписала Меморандум про співпрацю з громадською спілкою "Дороги вина та смаку Київщини".

Етносадиба, розташована на Обухівщині, потрапила на відому туристичну мапу - зображення

Про це повідомила пресслужба Обухівської ОДА.

Там зазначили, що національна етногастрономічна туристична мережа "Дороги вина та смаку України" - це організація, яка є об’єднанням широкого кола зацікавлених сторін, зокрема, представників туристичної сфери, органів влади, громадських організацій, бізнесу тощо.

Головною метою спілки є здійснення та захист прав і свобод, задоволення суспільних, економічних, соціальних, культурних, екологічних та інших інтересів учасників.

В тому числі йдеться й про адміністрування проєкту, створення та розбудови національної етногастрономічної туристичної мережі "Дороги вина та смаку України".

9 грудня підписанти завітали до представників зеленого туризму Обухівщини -  етносадиби родини Зінченко, яка першою буде нанесена на туристичну  мапу "Доріг вина та смаку України".

Окрім цього, незабаром у садибі буде відкрита святкова резиденція Святого Миколая, яка працюватиме усі новорічні свята.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.