#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Бровари
Суспільство
Культура
Київщина-суспільство

Еліна Іващенко з Броварів презентувала офіційну версію пісні Get Up для Нацвідбору на Євробачення 2020

10.02.2020 Руслан Семенець 0

Броварчанка Еліна Іващенко презентувала офіційну версію (студійний варіант) конкурсного треку до відбору на Євробачення-2020. Над її створенням працював саундпродюсер Вадим Лисиця, який почав співпрацю з Еліною після її перемоги на Х-Факторі.

Учасниця Національного відбору на Євробачення 2020 Еліна Іващенко виступить під номером 3 у другому півфіналі Нацвідбору 15 лютого, повідомляє РБК-Україна.

Зі слів Еліни Іващенко, в момент написання пісні 8 місяців тому думок про Євробачення не було. Але трек виявився настільки мотиваційним, що співачка вирішила представити його як можна більш широкій аудиторії.

Згадуючи історію створення пісні, артистка розповідає, що спочатку з'явився приспів з його першою фразою "Get Up and go". У неї вона зашифрувала посил віри у власні сили.

“За свої 17 мені довелося зіткнутися зі складними життєвими обставинами, перед якими люди зазвичай здаються. Тоді я вирішила, що вистою у що б то не стало, сказавши собі: “Ти прорвешься через будь-які складнощі. Вони тільки зроблять тебе сильніше, щоб ти прийшла до поставленим цілям". Піснею "Get Up" спробую змінити напрям мислення всіх, хто втратив віру в себе", — ділиться Еліна Іващенко.

Трек "Get Up" вперше прозвучав у фіналі шоу Х-Фактор (СТБ), де Іващенко здобула перемогу. Тоді про нього позитивно відгукнулися наставник конкурсантки Ігор Кондратюк і інші члени журі, зокрема, співачка NK. Помітивши, що в Україні перестали писати балади, вона високо оцінила авторську роботу Еліни і зазначила сильні вокальні дані артистки.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=SZU9xcWxTYw&feature=emb_logo

Головне фото пресслужби